نکات مهم در به روز رسانی وردپرس به نسخه ۵

نکات مهم در به روز رسانی وردپرس به نسخه 5

نکات مهم در به روز رسانی وردپرس به نسخه ۵

چند روزی است که ورژن ۵ و اخرین ورژن وردپرس ارائه شده است و حتما براتون این سوال مطرح شده است که ایا باید سایت را به روز کنیم یا نه ! در این پست میخواهیم نکات مهم در به روز رسانی وردپرس به نسخه ۵ را براتون بیان کنیم.

باید خدمتتان عرض کنم که از انجایی که این ویرایش از وردپرس شامل تغییرات متعددی است احتمال انکه افزونه های شما از کار بیفتد خیلی زیاد است.برای همین کمی صبر کنید تا افزونه های وردپرس با این ویرایش همخوانی پیدا کنند و سپس اقدام به اپدیت وردپرس خود نماید.

مجددا به اطلاع می رسانیم قبل از بروزرسانی وردپرس خود به نسخه ۵ ، حتما ووکامرس خود را به نسخه ۳٫۵٫۱ و یا جدیدتر ارتقاء دهید و بروزرسانی کنید و سپس اقدام به بروزرسانی وردپرس خود به نسخه ۵٫۰ کنید!

در نهایت ، در صورتی که قصد بروزرسانی داشتید ، حتما از طریق ورود به پنل هاست خود اقدام به تهیه یک Full Backup (نسخه پشتیبانی) کنید تا در صورت بروز مشکل غیر قابل بازگشت ، این بروزرسانی به کمک شما خواهد امد.

لطفا این نکته را با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید تا خدایی نکرده برای انها مشکلی پیش نیاید.

(71 Posts)

جت آموز یکی از به روز ترین سایت های تولید فیلم های اموزشی فارسی در شاخه های فناوری اطلاعات و نت میباشد.هدف ما ارائه اموزش های با کیفیت و ارزان قیمت به تمامی کاربران است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *