دانلود فیلتر شکن رایگان – فیلتر شکن رایگان – فیلترشکن ۲۰۱۹

دانلود فیلتر شکن رایگان

می خواهیم به شما فیلتر شکنی (Filter Breaker) را معرفی کنیم که از قوی ترین فیلتر شکن های که تا به حال استفاده کرده اید قوی تر باشد. این فیلترشکن رایگان می باشد و به دانلود نرم افزاری فیلتر شکن احتیاج ندارد. پروکسی proxy نمی گیرد و از vpn قوی تر است.پس با دانلود فیلتر شکن رایگان همراه ما باشید.

فیلتر شکن

فیلترشکن های متعددی در سایت های مختلف ارائه می شود که برخی از آنها سرعت دانلود صفحات را کاهش می دهد. برخی از فیلترشکن ها تا مدتی اجرا می شود اما بعد از مدتی از کار می افتد و کارآیی لازم را نخواهد داشت. حال نگاهی به فیلترینگ و پروکسی و مفهوم آن می اندازیم:

Proxy چیست ؟

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از برخورد به پیغام Access Denide ، به دنبال یک فیلتر شکن یا Proxy باشید تا هر طور شده به مطلب مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.آیا می دانید Proxy چیست و چگونه کار می کند ؟اگر به فرهنگ لغت انگلیسی مراجعه کنید معنی لغت Proxy را این چنین خواهید یافت :” وکیل ، وکالت و نمایندگی .”شاید این معنی تا حدودی کمک کند تا مفهوم Proxy را بهتر درک کنیم.در واقع یک Proxy Server ،سروری است که مابین کاربر و سرور مورد نظر قرار دارد.

  کاربرد های Proxy 

برای Proxy Server دو کاربرد عمده تعریف کرده اند:۱) افزایش کارایی برای کاربران۲) در خواست فیلتر (چه در جهت جلوگیری از دستیابی به اطلاعات و چه در جهت کمک به دور زدن فیلتر)دانلود فیلتر شکن رایگان

سایت های متعددی با توجه به قوانین و موازین حقوقی همه روزه فیلتر می شوند. هر چند تعدادی از آنها ممکن است به طور اشتباه فیلتر شده باشد که برای آن هم روالی در نظر گرفته شده است. اما در صورت دسترسی به اطلاعات فیلتر شده از طریق فیلترشکن ها و … قوانین جرایم رایانه ای کشور مجازاتهایی را تعیین کرده است که در ادامه می آید: طبق ماده اول مبحث یکم قانون جرایم رایانه‌یی کشور هرکس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سیستم‌های رایانه‌یی یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است، دسترسی یابد، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

 تشابه “فیلترشکن” و “ارتباط با خدا”:

در مقابل وسوسه های شیطان که ارتباط با خالق هستی را فیلتر می کند، فیلترشکن های متعددی وجود دارد که می توان به این موارد اشاره نمود:

۱- نماز:” ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/۴۴”

۲- ماه مبارک رمضان: فرصتی که نفس کشیدن در آن عبادت است

۳- قرآن: تلاوت قرآن موجب پالایش روح و آماده سازی انسان برای مناجات با خدا می باشد.

۴- محبت اهل بیت علیهم السلام: فرصت حضور در هیئات و توسل به اهل بیت علیهم السلام فرصت بی نظیری است که خداوند آن را برای ارتباطی ویژه فراهم کرده است. شفاعت اهل بیت (ع) نمادی از نزدیک کردن ارتباط خالق و مخلوق می باشد که در سایه محبت اهل بیت (ع) امکان پذیر است.

۵- ذکر: یکی از توصیه های دین مبین اسلام این است که در همه حال زبانمان به ذکر خالق هستی مشغول باشد. این را در آیات قرآن و ادعیه ای که از اهل بیت (ع) به مارسیده است نیز می توان به وضوح مشاهده نمود. دل و زبانی که به ذکر خالق مشغول شود به غیر آن مشغول نخواهد شد و این اسبابی برای این است که از غیر او ببریم.

دلایل فیلتر شدن :
وقتی انسان گناه می کند به دلیل جهلشان به ازای هرگناه یک قدم از خدا دور می شود. این فیلتر ها بر چشمانمان، گوش هایمان و قلب ما مُهر می زند و اگر کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این فیلتر شکن ها وصل باشد ان شاءالله به راه مستقیم هدایت می شود.

پس از هر فرصتی برای آشتی با خالق هستی استفاده کنیم و فیلترهای ایجاد شده بین خود و خدا را بشکنیم و با توبه واقعی به اصل خویش برگردیم

نظر مراجع عظام درباره فیلترشکن

پرسش: استفاده از فیلتر شکن ها با توجه به این نکته که قانونی نیستند، جهت ورود به سایت‌ها و کسب اطلاعاتی که نیاز است (زناشویی، خانواده، سیاسی و ..) مجاز است؟پاسخ دفتر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای: تابع قوانین و مقررات مربوطه مى‌باشد.پاسخ دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی: از قوانین و مقرّرات حکومت اسلامى تخلّف نشود.پاسخ دفتر حضرت آیت الله سیستانی: حضرت آیت الله اجازه نمی دهند.

 نظر مراجع در مورد استفاده از فیس بوک

 سؤال: با توجه به این که وب سایت “فیس بوک” در ایران فیلتر شده است آیا ورود به چنین سایتی صرفاً برای ارتباط با دوستان و بدون هیچ فعالیت سوء علیه منافع ملی جمهوری اسلامی اشکال دارد؟حکم استفاده، بازدید و همچنین عضویت در شبکه‌های مجازی مثل “فیس بوک” چیست؟آیت الله العظمی حسینی خامنه‏ای: به‌طور کلی اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد، نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود، جایز نیست؛ والا مانعى ندارد.آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی: چنانچه این موارد برخلاف قوانین و مقررات باشد و مفسده داشته باشد جایز نیست.آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی: به طور کلی استفاده از فضاهای مجازی برای جهات مشروع و صحیح که موجب فساد عقیده و اخلاق نشود بلکه بتوان از آن در جهت تبلیغ و ترویج معارف دینی استفاده کرد ‌مانعی ندارد بلکه مطلوب است؛ اما رفتن در سایت‌هایی که باعث سست‌شدن عقیده و فساد اخلاق و یا ترویج باطل باشد، حرام است.آیت الله العظمی حسینی روحانی: عضویت در این قبیل سایت‏ها و شبکه های اجتماعی اگر موجب اعمال خلاف شرع و دین نگردد، بلامانع است. 

مجازات های استفاده از فیلترشکن 

بنا بر اعلام مسئولان قضایی همه‌روزه برخی سایت‌های کشور به دلیل عدم رعایت قوانین فیلتر و یا پالایش می‌شوند و در این میان برخی کاربران فضای مجازی برای دسترسی به تارنمای مورد نظر فیلترشکن‌های مختلفی را مورد استفاده قرار داده و به سایت مورد نظر دسترسی پیدا می‌کنند. طبق ماده اول مبحث یکم قانون جرایم رایانه‌یی کشور هرکس به طور غیرمجاز به داده‌ها یا سیستم‌های رایانه‌یی یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است، دسترسی یابد، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد. همچنین بر اساس ماده (۲۷) قانون جرایم رایانه‌یی در صورت تکرار جرم برای بیش از دو بار دادگاه می‌تواند مرتکب را از خدمات الکترونیکی عمومی از قبیل اشتراک اینترنت، تلفن همراه، اخذ نام دامنه مرتبه بالای کشوری و بانکداری الکترونیکی محروم کند. در چنین شرایطی چنانچه مجازات حبس آن جرم نود و یک روز تا دو سال حبس باشد، محرومیت از یک ماه تا یک سال خواهد بود و اگر مجازات حبس آن جرم دو تا پنج سال حبس باشد، محرومیت از یک تا سه سال تعریف می شود.همنچنین چنانچه مجازات حبس آن جرم بیش از پنج سال حبس باشد، محرومیت از سه تا پنج سال اعمال خواهد شد. 


دانلود آخرین نسخه هات‌اسپات شیلد Hotspot Shield VPN Elite

(71 Posts)

جت آموز یکی از به روز ترین سایت های تولید فیلم های اموزشی فارسی در شاخه های فناوری اطلاعات و نت میباشد.هدف ما ارائه اموزش های با کیفیت و ارزان قیمت به تمامی کاربران است.

  44 thoughts on “دانلود فیلتر شکن رایگان – فیلتر شکن رایگان – فیلترشکن ۲۰۱۹

  1. ثریا

   اول که این لینک رو زدم و دیدم برنامه ای برای دانلود نیست خیلی ناراحت شدم و چند تا چیزی هم بارتون کردم!
   اما بعدش با خودم فکر کردم و گفتم که واقعا راست میگید.از این اقدام جالبتون متشکرم.

   Reply
  2. رویا

   این صفحه را بین دوستانم به اشتراک گذاشتم تا همه متوجه بشوند که فبلتر شکن ها اطلاعات کاربران را میدزدند.دمتون گرم که اطلاع دادید.من که دیگر از فیلتر شکن ها استفاده نمیکنم.امنیت برام مهم تره تا دیدن فیلم پورنوگرافی

   Reply
   1. مدیر Post author

    سلام رویا جان.خیلی خوشحالیم که دزدی فیلتر شکن ها را به دوستان خودتان هم اطلاع دادید.واقعا دیدن فیلم س ک س ارزش هک شدن ایمیل و حساب های بانکی و پروفایل های شخصی ادم توی فیسبوک و … را ندارد.موفق باشید.

    Reply
   2. فاطمه

    جالبه…ولی همه مث شما فیلترشکنو واس پورنو نمیخان!!!
    من بیچاره فقط میخام چند قسمت یک مسابقه ی مچ اندازی رو دانلود کنم ک حتی قبلا تو سایتای خودمونم آپلود شده بوده و فقط چون تاریخش منقضی شده برش داشتن.
    کافر همه را به کیش خود پندارد…

    Reply
   3. عارف

    جووون فیلم پورنم میبینی مگه شیطون.نکنه خودت میسازی

    Reply
   4. م

    جوجه.وقتی بصورت ناشناس پنجره جدید باز کنی دیگه هیچگونه اطلاعاتی از شما روی سرورها باقی نمیمونه.افتاااد

    Reply
  3. علی

   سلام به نظر من لترشکن هایی که<> برای باز کردن سایت های تحریم از جمله همین یونیتی یا گوگل + هست خوبه.
   و اینکه اگه کسی نیتِش بد باشه میتونه از گوگل استفاده ی بد کنه که فیلتر هم نیست!!!

   Reply
  4. ALI

   سلام رویا جان دیدن فیلم های خاک برسری یا پورن ارزش استفاده از فیلر شکن رو نداره. خواستی به دوستهای خودت هم بگو من فیلم دارم بهت بدم

   Reply
  5. ناشناس

   نمیدونم چرا وقتی حرف از فیلترشکن میشه فقط یاد سایتای پورنو میوفتین!!!
   همه افرادی که دنبال فیلترشکن میگردن افراد منحرف نیستن
   این کار شما دروغگویی و گناه است
   توبه کنید شاید که از بخشوده ها باشین!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Reply
   1. سایت لرن Post author

    متاسفانه امروزه بیشتر استفاده ای که از فیلترشکن ها میشود برای دیدن محتوای مستحجن است.اما خب استثنا هم وجود دارد.
    در کل ما برای گروه اول این مطلب را نوشته ایم.و میگویم که بهتر است از این کار دست بکشند. هر کس خودش به عملش واقف است.

    Reply
   2. عرفان

    دقیقا راست میگی مثلا افرادی مثل من هستن که فقط از فیلتر شکن برای بازی استفاده میکنن ما که مثل اونا اونقدر انرمال نسیتیم

    Reply
  6. m

   بابا من الان نیاز به یه ویدئوی اموزشی داااااارم.فیلتره …اخه چرااااا به همه چی به با دید منفی نگاه میشه…خدا وفیلترشکن چه ربطی بهم دارن؟؟؟

   Reply
  7. سلطان تنها

   سلام ‘ لینک دانلود را پیدا نمیکنم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

   Reply
  8. محسن

   ایا ب نظر شما با این فیلتر شدن ها فرهنگ ما بهتر میشه؟؟؟
   یا دیگه گناه نمیکنیم؟؟؟؟
   این چیزایی ک فیلتر میشه بنظر من فقط پنج درصد تقریبا باید فیلتر بشن
   من نظراتو خوندم و میتونم بگم ک فقط با فیلتر کردن چیزی درست بشو که نیست هیچ…بدتر هم میشه
   چون خودتون میدونید وقتی فیلترشکن رو فعال میکنی شما رو میبره ب صفحه هایی ک از نظر دینی و شرعی ی مسلمون مشکل داره
   و در نتیجه اگه کسی مثل دوستمون بخواد مسابقه مچ انداختن بگیره یا مثل من ک دنبال اهنگ هستم خود ب خود ادم وسوسه میشه
   که بره ی نگاهی بندازه
   البته ناگفته نماند ک اگه ادم اراده داشته باشه اینجور صفحه ها نمیتونن وسوسش کنن ولی همه جور ادمی هست دیگه
   الان دیگه اگه کسی بخواد بعنوان مثال فیلم یا عکس مبتذل ببینه هر اشنا یا دوستی تو گوشیش یا سیستمش داره ک براش بفرسته
   یه چیز دیگه هم هست ک به نظر من این فیلتر شدن ها دلیل اصلیش فیلم و عکس های بد نیست….بیشتر واسه سایت های سیاسیه
   دلایل فیلتر شدن ها یه سری چیزهایی دیگه هم هست که نمیشه گفت((((البته این چیزا بنظر من بود)))))

   Reply
  9. رضا

   خود مدی. این سایت حتما آدم منحرفی هست که می گوید رویا جان آدم مذهبی که نباید به نا محرم بگویند جان. و دیگر اینکه هر کسی که فیلتر شکن استفاده می کند دنبال فیلم و عکس سکسی نیست الان همه دزد اطلاعات هستند نگذارید آن نباشید

   Reply
  10. جانی سینز

   سلام.
   میشه یه فیلتر شکن خوب بهم معرفی کنین؟

   Reply
  11. ارباب

   بیسواد تو با پلید های ذهن آلوده خودت به فیلتر شکن نگاه می کنی

   Reply
  12. morteza heydaRI

   لطفا نسخه جدید سایفون ۳را برایم ارسال نمایید.مرسی.مرتضی از تهران

   Reply
  13. غلامحسین حسن زاده

   تمدیدکرد دارم زیاد به چیزی گیر نمی دهم و آدم حدودا قانعی هستم

   Reply
  14. علی

   خاک تو سرتون که فکر میکنین میتونید واسه دیگران تعیین تکلیف کنید . اصلا حتی اگه طرف واسه سایتهای پورنو هم بخواد بازم به شما ربطی نداره

   Reply
  15. m

   این چرتو پرت بازیا چیه اخه فیلتر شکن گذاشتین این مسخره بازیا چیه اینا چیه نوشتین اخه مگ همه از فیلتر شکن استفاده ناجور مینن مشکل از خودتونه یه چیزای الکی رو هم فیلتر کردین الان یکی بخواد وارد تلگرام بشه فیلتر شکن لازم داره بنظر شما اینکارم گناهه اره؟ هه برین ذهن خودتونو درمون کنین یه نرم افزار میخواین بذارین دارین کلی درباره گناه میگین.لینک گذاشتین ادم میره دان کنه مینویسن طبق مصادیق فلان پاک شده جمع کنین مسخره بازیارو

   Reply
  16. mohammad

   سلام به تمام دوستان عزیز اصلا از فیلترشکن های ریگان استفاده نکنید وقتی فیلترشکن را نصب میکنید ب لافاصله شما رو هک میکنه و فقط میتوانید از فیلتر شکن های غیر رایگان استفاده کنید. فیلترسکن های غیر رایگان ماهانه میتوانید فقط ۳۵۰۰۰ هزارتومن رو خریداری کنید و دیگه خیالتون راحت هست که هک نمیشید.من خودم متخصص نرم افزار هستم و اطلاعات زیاد از تمام نرم افزار ها دارم

   Reply
  17. علی

   بازخداروشکر بی پولیو فقر و اختلاس ملتو از خدادورنمیکنه
   کمتر شر بباف به تو چه طرف واسه چی فیلترشکن میخواد الان بعضی اهنگای خارجیم فیلتر میکنن

   Reply
  18. علی

   منی که برای برنامه نویسی تمامی مراحل جلوم رو فیلتر کردن نباید از فیلترشکن استفاده کنم؟!
   پس برخی مواقع نیازه که از فیلترشکن استفاده کنی

   Reply
  19. انسان

   جناب مدیر محترم سایت که خیلی حاضر جوابی و فکر میکنی مومنی. یا واقعا سطح آگاهیتون پایینه یا اینکه مقاصد و منافع دیگه ای رو دنبال میکنید. من میخوام از طریق یوتیوب فیلمهای آموزشی ببینم. میخوام موزیک دلخواهمو گوش کنم. بسیاری سایتها وجود داره که ناعادلانه فیلتر هستن. امیدوارم اینگونه طرز فکرهای داعشی از این مملکت رخت ببنده

   Reply
  20. **نسل سوخته**

   نکنه منظورتون از فیلترشکن رایگان همین اراجیفیه که چهل ساله توگوش مردم میخونین و باهاش عقل ومنطق مردم و میدزدین تا نفهمن دوربرشون چه خبره وبیشتر وبیشتر سرشون کلاه بذارین وجیبشون وخالی کنین ومملکتوغارت کنین؟!!خداوکیلی سیرنشدین هنوز؟کی میخاین دست ازسراین اراجیف وفریب مردم بردارین؟این چیزاکه میگین یه درصدم خودتون قبول دارین؟

   Reply
  21. ali

   از بس فکر خودت کثیف هست نمیگی شاید برا یه کار دیگه بخوایم

   Reply
  22. هادی

   من خواستم فیلتر شکن دانلود کنم ولی وارد سایت بسیجیها شدم. شما خودتون از دم فکرتون فاسده برای همین فکر میکنید اگر کسی بخواد فیلتر شکن دانلود کنه به فکر فیلم سکسی هستش.تلگرام.فیسبوک.یوتیوب و…غیره همه فیلتر شدن اینا چه ربطی به فیلتر داشتن؟؟؟؟؟خاک برسر کسی که فیلتر میکنه

   Reply

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *